Par mums

SIA MIRAS INVEST ir Latvijā dibināts uzņēmums ar mērķi attīstīt projektu pie jūras. Esam ienācēji Latvijas tirgū, bet ar lielu pieredzi jauno projektu attīstīšanā citās Eiropas valstīs, tādās kā Nīderlande, Lietuva, Slovākija un Igaunija. Eiropas tirgos mūsu galvenie darbības virzieni ir - 1) mājokļu un komercīpašumu attīstīšana; 2)  apsaimniekošanas un administrēšanas pakalpojumi - pārvaldes un administratīvā atbalsta sniegšana nekustamā īpašuma projektiem un īpašuma fondiem; 3) konsultācijas nekustamo īpašumu jautājumos - sniedzot konsultācijas par nekustamā īpašuma darījuma aspektiem, nekustamā īpašuma attīstību un ieguldījumiem nekustamajā īpašumā. Visas šīs zināšanas un iemaņas lieti noder ikdienā jebkurā vietā jebkurā pasaules valstī risinot jautājumus par īpašuma iegādi.

Pāris gadus atpakaļ radās doma par projektu pie jūras Latvijā, kas šobrīd ir īstenojies vietā, ko sauc par Jūras ciemu.

Kāpēc tieši šāds nosaukums? Jo esam pavisam tuvu jūrai. Tikai 500 metri līdz piekrastei un varat baudīt sauli un jūras šalkas.

Jūras ciems ir vieta, kur dvēselei atpūsties. Daba, mežs, jūra, putnu dziesmas, skrejošas stirnas un buki, ir tas, kas piešķir šai vietai pievienoto vērtību. Nedēļas nogalēs atbraukt no lielpilsētas un atpūsties no visa liekā. Aiziet pamakšķerēt, pasēņot, vai vienkārši atgulties šupuļkrēslā un ieklausīties dabas skaņās. Tas viss ir neatsverami un dziedējoši. Tas viss ir pie mums Jūras ciemā!

Nāciet - izstāstīsim, parādīsim un palīdzēsim Jums atrast jauno mājvietu!